Posláním společnosti OVB Allfinanz je rodinné finanční poradenství

Představení společnosti OVB Allfinanz, a.s.

Společnost OVB je přední poradenskou společností v oblasti finančních služeb v Evropě již od roku 1970. V současnosti působíme ve 14 zemích Evropy a staráme se o více než 3 miliony privátních i korporátních klientů. Poskytujeme profesionální finanční služby, které umožňují zvýšení životní úrovně širokému spektru lidí. Klademe přitom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů.

S pomocí více než 100 produktových partnerů z řad prvotřídních evropských a světových finančních institucí jsme, v rámci skupiny, klientům z celé Evropy schopni nabídnout jakoukoli strategii v oblasti investic a finančního zabezpečení (výhodné financování bydlení, investování peněz, spořicí plány i nejrůznější pojištění). Naším posláním je plnit lidem jejich cíle a přání, přinášet jim optimální řešení na základě detailní analýzy potřeb.

Od roku 2006 jsme úspěšně kótováni na Frankfurtské burze jako jediná opravdu nezávislá finančně poradenská společnost v Evropě.

Na českém trhu vám svoje služby nabízíme od roku 1993 jako dceřiná společnost německé OVB Holding AG. V současné době se staráme o více než 1 milion klientů a spravujeme více než 2 miliony smluv. Klientům je k dispozici celoregionální síť kvalifikovaných finančních poradců.

Legislativa:

 • Pojišťovací agent dle zákona 38/2004 Sb. - č. 005622PA
 • Investiční zprostředkovatel dle zákona 256/2004 Sb.

Fakta a čísla o nás


 • Založení: 1992
 • Jméno: OVB Allfinanz, a.s.
 • Sídlo: Praha, Česká republika
 • Právní forma: od 1. 1. 2005 akciová společnost
 • Obchodní rejstřík: OR MS v Praze B/9697
 • Obchodní činnost: Zprostředkování stavebního spoření, pojištění, kapitálových vkladů a hypotečních úvěrů
 • Základní kapitál: 16,5 mil. Kč
 • Z toho kmenové akcie: 16,5 mil. Kč
 • Akcionář: OVB Holding AG
 • Představenstvo: Miroslav Řezník - předseda, Benedikt Fronc - člen, Mario Freis - člen
 • Prokura: Ing. Richard Beneš
 • Dozorčí rada: Oskar Heitz, Ralf Klobschinsky, Mgr. Blanka Doležalová
 • Počet zaměstnanců: 70
 • Počet externích aktivních spolupracovníků: cca 5 000
 • Počet klientů: více než 1 milion

OVB: ‚Společnost pro podnikatele’ investuje dále do kvality poradenství

21. srpna 2012 v 11:45 |  OVB Allfinanz
§ Poradci budou profitovat z optimalizovaných služeb
§ Poskytovatelé finančních služeb sázejí ve větší míře na mezinárodní know-how
§ Nový rezort představenstva Operations zdůrazňuje strategii růstuKolín, 12. července 2012 - OVB, jeden z předních evropských poskytovatelů finančních služeb, udává směr pro další dlouhodobý úspěch společnosti a dále vylepšuje svůj profil na trhu. Za tím účelem přijalo představenstvo pod vedením Michaela Rentmeistera balíček opatření v rámci celého koncernu, který je realizován od 1. července. Tím by mělo být dále budováno postavení OVB na trhu jako lídra v poskytování finančních služeb v Evropě. "Profitují z toho naši zákazníci díky ještě lepšímu poradenství a naši poskytovatelé finančních služeb, kterým OVB jako "Společnost pro podnikatele" nabízí jedinečné profesionální prostředí", vysvětluje Michael Rentmeister, předseda představenstva OVB Holding AG.

K opatřením na mezinárodní úrovni patří také budování dlouhodobých stabilních prémiových partnerství s poskytovateli finančních služeb. S cílem zefektivnit přenos zkušeností z poradenství směrem k poptávkou orientovanému vývoji produktů bude OVB ještě intenzivnější vyměňovat zkušenosti s prémiovými partnery. Tak bude stále zlepšována kvalita a užitečnost našeho poradenství přesahující hranice státu a budou vytvářeny nabídky, které budou ještě více přizpůsobeny míře potřeb, požadavků a možností zákazníků. "S naší strategií směřujeme konkrétně k dalšímu zlepšení služeb pro naše prvotřídní poskytovatele finančních služeb, kteří se v intencích potřeb svých zákazníků mohou do budoucna ještě více než dosud soustředit na poradenství", říká Michael Rentmeister. Podnikatelsky orientované osobnosti by ve všech 14 národních zastoupeních OVB našly ideální prostředí k uskutečnění svých profesních ambicí. Prostřednictvím dodatkové smlouvy pro vedoucí zprostředkovatele finančních služeb nabízí OVB ekonomické a profesionální prostředí, které je ve svém oboru jedinečné. Zahrnuje odměnu podle odvedeného výkonu a jednorázové sociální zabezpečení, mezi jiným také formou pravidelných odměn. "To je neporazitelný argument, proč se vydat na budoucí cestu společně s OVB", zdůrazňuje CEO Michael Rentmeister.

Společně se svým vedoucím týmem vypracoval Rentmeister od začátku roku detailní analýzu společnosti a tržního prostředí. Na základě jejích výsledků bylo rozhodnuto o dalším zlepšení a upřesnění budoucí strategie růstu.
"Jsme zastoupeni ve 14 zemích Evropy, řadíme se na všech trzích mezi pět nejlepších poskytovatelů finančních služeb a v šesti zemích máme se svým obchodním modelem dokonce vedoucí postavení na trhu. V roce 2012 zprostředkujeme více než 550 000 nových smluv a poprvé výrazně překonáme metu 3 milionů zákazníků. Naše široká působnost v Evropě nabízí našim finančním poradcům na základě našeho obchodního modelu komplexních finančních služeb a našeho kariérního plánu platného v celé Evropě jedinečné mezinárodní obchodní šance. Je to základ dalšího stabilního obchodního rozvoje", vysvětluje Rentmeister.
Pro prvních šest měsíců roku očekává představenstvo obrat na úrovni minulého roku s výrazným zlepšením výsledků, s vírou, že se dosáhne stanoveného cíle růstu obratu a výše výsledku pro rok 2012.

V rámci aktuální strategické ofenzívy se posiluje rovněž řídící funkce OVB Holding AG v rámci koncernu. K 1. červenci 2012 byl rozdělením oblastí Finance a Správa zřízen vlastní rezort představenstva Operations. Má prosazovat optimalizace procesů a vytvoření synergických potenciálů. Oskar Heitz bude v budoucnu nést odpovědnost jako Chief Financial Officer (CFO) za finanční rezort i za nově zřízený rezort Operations jako Chief Operating Officer (COO).

Komplexní finanční poradenství pro soukromé domácnosti v Evropě, orientované na poptávku a přesahující rámec jednotlivých oblastí, nabízí nadále enormní růstový potenciál. "V budoucnu chceme nadchnout, vyškolit a dlouhodobě k OVB připoutat ještě mnohem více lidí všech profesních skupin pro činnost rozsáhlého komplexního finančního poradenství, která je vzhledem na sociální výzvy v Evropě velmi důležitá. Díky mezinárodním úspěchům OVB již dnes neexistuje žádná společnost, která by svým finančním poradcům mohla nabídnout jen přibližně srovnatelné podmínky. Tuto pozici budeme systematicky budovat nadále", udává směr vývoje Rentmeister.

Tuto tiskovou zprávu naleznete také na internetu na adrese:
www.ovb.ag è Tisk èTiskové zprávy, www.ovb.cz è Pro Média èTiskové zprávy
 


Komentáře

1 Nasranej pařan Nasranej pařan | 4. září 2012 v 16:39 | Reagovat

hroznej web

2 Alexandra Alexandra | Web | 15. listopadu 2013 v 18:00 | Reagovat

Rakouské Alpy jsou dobrou možností pro sjezdové lyžování. Je to poměrně blízko (ve srovnání třeba s Francií 100%-ně), ceny jízdného bývají v pohodě a sjezdovky náleží určitě k nejlepším, co Evropa nabízí.

3 FlossieGliNs FlossieGliNs | E-mail | 25. července 2017 v 16:50 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

4 Carolynspoto Carolynspoto | E-mail | 5. srpna 2017 v 5:29 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

5 Mariazed Mariazed | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 1:30 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых востребованных способов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это упрочит вашу связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и прочие игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

6 BethanyRru BethanyRru | E-mail | Web | 11. října 2017 v 14:02 | Reagovat

http://www.scoop.it/t/general-information-107/p/4086099374/2017/10/04/canada-drugs-24-canadian-online-pharmacy

7 Dol77larDit Dol77larDit | E-mail | 15. října 2017 v 18:55 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

8 AlysonBkl AlysonBkl | E-mail | Web | 21. října 2017 v 23:19 | Reagovat

http://elsagames.com/profile/sangsheil4

9 BethanyPpq BethanyPpq | 27. října 2017 v 4:09 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://medztopcom.strikingly.com/>interaction</a> and deal with it.

10 LesaVuv LesaVuv | E-mail | 20. března 2018 v 22:03 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are coming, it will be a stretch. I am already losing sleep maybe I should <a href=https://www.sauercompressors.com/typo3/text/modafinil-cognitive-enhancer>source</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

11 PhylisDfg PhylisDfg | E-mail | 12. dubna 2018 v 2:13 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already panicking maybe I should <a href=https://p4cm.com/cvc/provigil-dopamine>source</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

12 LesaTgm LesaTgm | E-mail | 15. dubna 2018 v 19:02 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his anxiety. I totally told him to <a href=http://www.mybrcc.edu/xyx/phentermine-online-pharmacies.html>link</a> and deal with it.

13 LesaBis LesaBis | E-mail | 20. dubna 2018 v 3:59 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have loads of work to do next week month. Plus the university exams are nearing, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href="https://www.villeroy-boch.com/fileadmin/sites/boch/can-tramadol-be-called-in.html">can tramadol be called in</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

14 LesaSox LesaSox | E-mail | 26. dubna 2018 v 23:49 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his insomnia. I totally told him to <a href="http://www.detcog.org/miks/buy-phentermine-online-consultation.html">buy phentermine online consultation</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama